Міжрегіональний ярмарок

31 липня-1 серпня у м. Вінниця відбувся Міжрегіональний ярмарок і конференції "Бібліотечні інновації для громад: створюємо майбутнє".

На бібліотечному ярмарку були представлені експозиції з різних областей України - Житомирської, Вінницької, Кіровоградської та Черкаської.

В сучасному інформаційному суспільстві бібліотека також не може працювати за старими методами, потрібно знаходити нові форми роботи, щоб користувач, прийшовши до бібліотеки, зміг реалізувати свої інформаційні потреби.

На ярмарку були представлені різні інноваційні ідеї, які з успіхом реалізовані в багатьох бібліотеках, що робить бібліотеку більш сучасною та привабливою для користувачів.

Райгородська сільська бібліотека теж була запрошена на ярмарок для ознайомлення з бібліотечними інноваціями і для переймання досвіду роботи передових бібліотек.

Дата останньої зміни 30 Серпня 2019